Vaillant kombi servisi ve vaillant kombi yetkili servisi ile haftanın 7 günü 24 saati vaillant marka kombi servisi ve kombi bakımı konularında siz değerli müşterilerimize hizmet vermektir. Hizmet verdiğimiz markalar için;
Kombi Montaj başta olmak üzere diğer bütün kombi hizmetlerini, kaliteli bir işçilik ve müşteri odaklı hizmet anlayışı ile gerçekleştiren firmamız; BoğazKombi Servisi Bakım, Kombi Onarım ve  Kombi Tamiri gibi bütün çağrılara zamanında ve hızlı çözümler üretmektedir. Kombi servisleri denince ilk akla gelen firmalardan bir tanesi olan ve sunduğu Kombi Teknik Servis imkanları ile kaliteyi güvenli ve ekonomik fiyatlara sunan kuruluşumuz; alanının eğitimini almış, uzun yıllar bu işte uzmanlaşmış teknik personeli ve kurumsallığı ön planda tutan firma yapısı ile yeni nesil kombi teknik servisleri içerisinde yer almaktadır.

Vaillant kombi montaj
ı, bakım ve onarımının haricinde; kombi tesisat değişimi, Doğalgaz Tesisat Yıkama, Doğalgaz Tesisat Tamiri gibi işleri de başarı ile yapan Boğaz Kombi Servisi; alanında uzmanlaşmış ve birinci kalite hizmeti sunan bir firma haline gelmiştir. Kışı sorunsuz geçirmek, yüksek kalite ile ısınmak ve düşük doğalgaz faturaları ödemek için gerekli olan bakım ve onarım işlerini bizimle yapın kışın keyfini yaşayın. Merak ettikleriniz için detaylı bilgileri firmamızı arayarak alabilirsiniz.